Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Samet Liçina operasyonların ardından ilk kez görüntülendi

Magazin

Samet Liçina operasyonların ardından ilk kez görüntülendi

Samet Liçina’nın yeni estetik operasyonlar sonrasında ilk kez görüntülendiği açıklandı.

Sosyal medyada internet fenomeni olarak tanınan ve Kerimcan Durmaz’ın yakın arkadaşı olarak bilinen Samet Liçina, bugünlerde geçirdiği operasyonlar sonrasında yüzünün şekli değişmiş olarak ilk kez basın mensuplarının karşısına çıktı. Yapılan açıklamalarda Samet Liçina’nın 1 gün içerisinde 6 farklı yüz operasyonu geçirdiği ifade edilmiş ve bundan dolayı 1 hafta sonrasında ancak ilk kez sokağa çıktığı açıklanmış durumda.

Kerimcan Durmaz‘ın bizzat hastaneye giderek yakından ziyaret ve takip ettiği arkadaşı Samet Liçina, Barbie Bebek’in sevgilisi olarak tanınan Ken’e benzemek istediğini ve bunun için kendisine bazı estetik operasyonlar yaptırması gerektiğini ifade etmişti. Daha önce birçok kez estetik operasyon geçirmesine rağmen hala daha tam olarak Ken’e benzemediğine inanan fenomen, son operasyonların ardından Ken’e biraz daha fazla benzemeye başladı.

Yapma Ancak Güzel!

Samet Liçina ile ilgili internette yapılan yorumlarda ise güzel ancak yapmacık olduğunu ve bir erkeğe yakışmayacak davranışlar sergiledikleri konusunda ifadeler kullanılıyor. Henüz daha 20’li yaşlarında olan gencin, gelecekte daha fazla estetik operasyon yaptıracak olduğu tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı