Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Salon 7’nin bu haftaki konuğu Murat Şeker oldu

Salon 7'nin bu haftaki konuğu Murat Şeker oldu

Televizyon

Salon 7’nin bu haftaki konuğu Murat Şeker oldu

Türksat ve D-SMART 157’de SAT-7 TÜRK ekranlarında yayınlanmaya başlayan Salon 7, ikinci haftasında konuk olarak Çakallarla Dans’ın yaratıcısı Murat Şeker’i ağırladı.

Ünlü yönetmen Murat Şeker konuk olduğu Salon 7 programında, Çakallarla Dans başarısı, Deli Orman başarısızlığı, fikirleri ve projeleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Programın sunucusu Nizam Eren’in sorularını yanıtlayan Murat Şeker, sinema yazarlarına mesafeli olduğunu, bu yazarların mesleğe bir katkıları olmadığını düşündüğünü açıkladı.

Nizam Eren ve İlknur Bay Fırat’ın birlikte sunduğu Salon 7, geçtiğimiz hafta Arzu Film stüdyolarında çekimi yapmıştı.

Çekimler bu hafta, 9 uzun metrajlı film ve 2 belgesel filmin yapımını üstlenen Murat Şeker’e ait Sugar Workz ofisinde gerçekleştirildi.

Şeker, açıklamalarında “’Benim Fenerbahçeliliğimi herkes bilir… 3 Temmuz sürecine dair belgesel yapmayı hep düşündüm ancak süreç devam ediyor bu nedenle gündemimde yok’’ diyen Şeker, ‘’asıl hedefim Harrington Kupası üzerine bir film yapmak. O muhteşem dönemi perdeye taşımak. Bunu da zaman gösterecek. Ancak şu an yeni filmim üzerine odaklanıyorum” sözlerini kaydetti.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı