Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şahin Irmak ve Asena Tuğhal çifti düğün için mekan bakıyor

Şahin Irmak ve Asena Tuğhal çifti düğün için mekan bakıyor

Magazin

Şahin Irmak ve Asena Tuğhal çifti düğün için mekan bakıyor

Ünlü oyuncular Asena Tuğhal ve Şahin Irmak düğünlerini yurt dışında yapmaktan vazgeçti! Yaz’a planladıkları düğün için mekan araştırmasına başladılar.

Bir süredir birlikte olan Irmak ve Tuğhal çifti düğünlerini yurt dışında yapmayı planlıyorlardı. Ancak Tuğhal’den gelen son bilgiler bu fikirden vazgeçildiği oldu.

en son Kertenkele dizisinde oyunculuk yapan Asena Tuğhal, geçtiğimiz günlerde Akmerkez’de objektiflere yakalanmıştı. Basın mensupları ile sohbet eden Tuğhal, düğünü yurt dışında yapmaktan vazgeçtiklerini söyledi.

Şahin Irmak’ın kendisini cam boyamaya yönlendirmesi üzerine bu hobi ile ilgilenerek vakit geçirdiğini anlatan güzel oyuncu, kariyeri ile ilgili olarak yeni dizi projelerinin geldiğini ve bunları değerlendirdiğini dile getirdi.

Irmak ile Dünya evine girmeye hazırlanan Tuğhal, yaz’a girmeden evlenmeyi planladıklarını da belirtti.

Düğün için yurt dışı fikrinden vazgeçtiklerini, düğünleri için mekan arayışı içerisinde olduklarını söyledi. Oyuncunun sağ işaret parmağında ki yüzük dikkat çekince, “Annemin yüzüğüydü. Bana uğur getiriyor. Parmağımdan çıkarmamaya çalışıyorum” dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı