Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şahin ailesinden İrem Derici’ye doğum günü kutlaması

Şahin ailesinden İrem Derici'ye doğum günü kutlaması

Magazin

Şahin ailesinden İrem Derici’ye doğum günü kutlaması

Ünlü şarkıcı Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin ile uzun süredir birlikte olan başarılı şarkıcı İrem Derici, doğum gününü Şahin ailesinin evinde yapılan parti ile kutladı.

Bir süre önce ‘istenmeyen gelin’ edildiği ilan edilen, özellikle de Lider Şahin’in annesi Didem Şahin ile araları kötü olan İrem Derici, müstakbel kayınvalidesi ile buzları eritmişe benziyor.

Son olarak Selami Şahin’in sanat yılı kutlamasında Lider Şahin ile müstakbel kayınpederini dinlemeye giden İrem Derici’nin, 50 tane kamera önünde insanlar değişiyor gibi bir söylemde bulunduğu haberi magazin gündemini çalkalamıştı.

Bu iddiaları da o dönem sert bir dil ile yalanlayan İrem Derici, Didem Şahin ile arasını düzeltmiş gibi görünüyor.

Şahin ailesinin evinde verilen doğum günü partisinde en dikkat çeken ise doğum günü pastasının üzerinde ki horoz oldu.

Öyle ki ilişkileri ilk ortaya çıktığında, Didem Şahin sosyal medyadan “Horozumu saldım, tavuğu olan düşünsün” demiş ve iki isim arasında ki gerilimde böyle başlamıştı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı