Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şahan Gökbakar’dan rekor paylaşımı

Şahan Gökbakar'dan rekor paylaşımı

Film Haberleri

Şahan Gökbakar’dan rekor paylaşımı

Recep İvedik 5 filmi ile rekorlara doymayan Şahan Gökbakar, yine kendi elinde bulundurduğu tüm zamanların en çok izlenen film olma rekorunu kırmaya çok yaklaşmış durumda.

Tüm zamanların en çok izlenen filmi olma rekorunu, Recep İvedik 4 filmi ile elinde bulunduran başarılı komedyen, bu rekoru geçmeye çok yaklaştı.

Şahan Gökbakar, sosyal medya sitelerinden instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile filmin şuana ne kadar izlendiğini, takipçileri ile paylaştı.

Recep İvedik 5 filminin 6.666.890 izlenme elde ettiğini belirten Gökbakar’ın, 7.369.098 kişi tarafından izlenen Recep İvedik 4 rekorunu geçmesi için 703 bin izleyiciye daha ihtiyacı var.

Gökbakar, sosyal medyadan paylaştığı güncel izlenme bilgisini gösteren resim ile birlikte şu notu düştü:

RECEP REKOR Beşinci hafta sonumuzda da bizlere rekor kırdırdınız… Siz var oldukca bizim sırtımız yere gelmez.Çok teşekkürler!! Not: Etme bana haset, sen ne yaptın ondan bahset… #recepivedik5#recepivedik #1 #maşallah”


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı