Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şahan Gökbakar, kızını kucağına aldı

Magazin

Şahan Gökbakar, kızını kucağına aldı

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın hamile olan eşi Selin Bakar, doğum yaptı. Gökbakar çifti ikinci kez bebeklerini kucağına aldı. Gökbakar çifti, bu mutluluğunu sosyal medyadan paylaştı.

Şahan Gökbakar, kızını kucağına aldı

Recep İvedik serisinin devam filmi olan Recep İvedik 5 ile rekor üstüne rekor kıran Gökbakar, ikinci kez baba olma mutluluğunu yaşarken, çift Dünya’ya gelen kız bebeklerinin ismini de paylaştı.

Ela ismini verdikleri kızının mutluluğunu sosyal medyadan paylaşan Şahan Gökbakar, kızının ayaklarının fotoğrafını paylaşırken, duygusal bir not’ta paylaştılar.

Ünlü sinema oyuncusunun sosyal medyadan paylaştığı o fotoğraf ve not da büyük beğeni topladı. İşte Gökbakar’ın o yazısı:

“”Canım kızım hoş geldin… Ömrün güzel olsun, sağlık ve başarı dolu, mutlu bir hayat aksın önünde… Vicdanlı ve iyi bir insan ol canım kızım. Yürekli ol. Merhametli ol. Sevgi dolu ol. İyi huylu ol..Hep gülümse inşallah…

Aslında ne söylesem ne dilesem boş, sen sadece ANNEN gibi ol yeter bana…Hayatımda tanıdığım en güzel kalp ANNEN’de çünkü. Hep çok sev anneni kızım, hiç üzme. Seni bana o verdi, kıymetlimdir unutma…Seni çok seviyorum kalbimi pembeye boyayan minik prensesim.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı