Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şahan Gökbakar 2. restoran için yer arıyor

Şahan Gökbakar 2. restoran için yer arıyor

Magazin

Şahan Gökbakar 2. restoran için yer arıyor

Recep İvedik tiplemesi bugüne kadar 5 film çeken, ve gişe rekorunu elinde tutan Şahan Gökbakar, eşine açtığı İtalyan restoranından sonra, 2. restoranı açmak için yer aramaya başladı.

Başarılı komedyen aşçılıkta da yetenekliyim dercesine, sosyal medya hesabından sık sık yemek yaparken çekilen videolarını paylaşıyor.

Daha önce simit, sarma, pide yaptığı anları çekip sosyal medya’ya yükleyen Gökbakar, son olarak İtalya’dan satın aldığı pizza fırınında Napoli pizzası yaptığı anları takipçileri ile paylaşmıştı.

Etiler’de eşi için açtığı ‘Hansel’ isimli İtalyan restoranı sonrasında, ikinci bir restoran açmayı kafaya koyan Gökbakar, Anadolu yakasının lüks semtlerinde mekan arayışına başladı.

Yeni açacağı restoranında bazı zamanlar mutfağa girerek, müşterileri için elleri ile yemek hazırlamayı planlayan komedyen, İtalya’dan aldığı pizza fırına tam 16 bin dolar ödedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı