Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sağlıklı beslenme tavsiye eden Ebru Şallı, bakın ne yedi

Sağlıklı beslenme tavsiye eden Ebru Şallı, bakın ne yedi

Magazin

Sağlıklı beslenme tavsiye eden Ebru Şallı, bakın ne yedi

Türkiye’nin en güzel kadınları arasında gösterilen, son günlerde de adı Cem Yılmaz’ın paylaşımına attığı mesajlarla anılan Ebru Şallı, yediği yemeği sosyal medyadan paylaşınca takipçilerini şaşırttı.

Fit bedeni ile pek çok kadını imrendiren Şallı, sosyal medya hesabından da sık sık, kalorisi az, nispeten daha sağlıklı yemek tarifleri paylaşan Ebru Şallı, bu kez şaşırttı.

Pilates eğitim setleri ile pek çok bayanın izlediği ve takip ettiği Ebru Şallı, pilates yaparken çektiği videoları da kaydederek, sosyal medya da paylaşıyor.

Dolayısı ile bu eğitimi verirken, vücuduna dikkat etmesi, örnek teşkil etmesi gereken bir isim olması nedeni ile de oldukça dikkatli bir şekilde beslendiği biliniyor.

Ancak sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafla şaşırtırken, pizza yediği esnada fotoğrafını çektiren Şallı, ‘pizza yemiyor diyenlere gelsin’ diyerek bu fotoğrafı da sosyal medyadan paylaştı.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı