Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sadettin Saran eşine boşanma davası açtı

Sadettin Saran eşine boşanma davası açtı

Magazin

Sadettin Saran eşine boşanma davası açtı

Ünlü iş adamı Sadettin Saran, 5 yıldan bu yana evli olduğu diş hekimi eşi Emek Külür’den boşanmak için avukatı aracılığı ile İstanbul 5. Aile Mahkemesinde boşanma davası açtı.

2012 yılının Eylül ayında dünya evine giren çiftin bir süredir aralarının açık olduğu bilinirken, geçtiğimiz aylarda da sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bıraktığı fark edilmişti.

Vatan’da yer alan habere göre, 11 Ağustos’da boşanma davası açan Saran çiftinin evliliklerinde son 1 yıldır sorunlar bulunduğu ve evliliklerin üzerinde karabulutlar gezdiğine dikkat çekildi.

Başarılı iş adamının davayı açmasının ardından, Avusturya-Wört Gölü kenarında bulunan pek çok ünlü ismin de gittiği Viva Mayr kliğine giderek, detoks kampına katılıp, gençleşmeyi tercih etti.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı