Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sabri Sarıoğlu’ndan Amerika da yatırım kararı

Sabri Sarıoğlu'ndan Amerika da yatırım kararı

Magazin

Sabri Sarıoğlu’ndan Amerika da yatırım kararı

Galatasaray’ın emektar futbolcularından Sabri Sarıoğlu ve eşi Yağmur Sarıoğlu, Amerika’da ev almayı planlıyorlar.

Galatasaray’ın sevilen futbolcusu Sabri Sarıoğlu ve pilot eşi Yağmur Sarıoğlu, Amerika’da ev alarak yatırım yapma kararı aldıkları iddia edildi.

Taşınmaz yatırımı konusunda Sarıoğlu için bu ilk haber değil. Daha önce de hakkında, Şişhane’den bir hotel aldığı haberleri yer almıştı.

Ünlü çift’in, Amerika’da ev alma kararı vermesi sonrasında, geçtiğimiz hafta Yağmur Sarıoğlu çocukları Sarp ve Yaprak ile birlikte Kaliforniya’ya gittiler.

Amerika’yı sevdiğini, oraya hayran olduğunu her fırsatta yakın çevresine ileten Yağmur Sarıoğlu, Los Angeles’de ev aramaya da başladı.

Türkiye’den Amerika’da ev sahibi olanlar arasında da, Tarkan, Kenan Doğulu, Sibel Can ve Yılmaz Erdoğan gibi isimler yer alıyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı