Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Saadet Işıl Aksoy, dizi için Türkiye’ye dönmüş

Saadet Işıl Aksoy, dizi için Türkiye'ye dönmüş

Magazin

Saadet Işıl Aksoy, dizi için Türkiye’ye dönmüş

Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Perşembe günlerinin sevilen dizisi Vatanım Sensin’in Lucy’si, dizi için Amerika’da ki düzenini bırakıp ülkeye dönmüş.

Hürriyet gazetesinde yer verilen röportajında, Vatanım Sensin set şartları ve ülkeye dönüşü ile ilgili konuşan Aksoy, düzene geçmek zor olsa da, set de zorlanmadım dedi.

Vatanım Sensin’in yönetmenliğini yapan Taylan kardeşler yanı sıra Halit Ergenç, Okan Yalabık gibi isimlerle daha önce aynı projede yer alan Aksoy, bu tanıdık isimlerin işini kolaylaştırdığını belirtti.

Muhteşem Yüzyıl’da da aynı isimlerle çalışan Aksoy, röportajında şunları kaydetti:

“Teklif geldiğinde Amerika’daydım. Los Angeles’ta yaşadığım için hızlıca karar verip İstanbul’a gelmek ve hiç mola vermeden çekime başlamam gerekti…

Bu kadar ani bir kararla oradaki düzenimi bırakıp, evimi kapatıp bir anda buradaki düzene geçmek zor olsa da sete alışmakta zorlanmadım…

Yönetmenlerimiz Yağmur-Durul Taylan’la daha önce “Muhteşem Yüzyıl”da çalışmıştım. Yapımcımız Nermin Eroğlu, oyuncu arkadaşlarım Halit (Ergenç) ve Okan’la (Yalabık) da aynı şekilde..Haliyle çalışmaya kaldığımız yerden devam ediyor gibiyiz.”

(Hürriyet)


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı