Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Rıdvan Dilmen ile başlayan Başkanlığa evet kampanyası büyüyor

Rıdvan Dilmen ile başlayan Başkanlığa evet kampanyası büyüyor

Magazin

Rıdvan Dilmen ile başlayan Başkanlığa evet kampanyası büyüyor

Türkiye Büyük Millet Meclisinde yapılan oylamalarda yeterli oy sağlanmıştı. Partili Cumhurbaşkanlığı tartışmaları sürerken Rıdvan Dilmen ile başlayan güçlü Türkiye için ‘evet’ kampanyası büyüyor.

Türkiye’nin şu sıralar gündeminden düşmeyen ve en çok tartışılan konular arasında yer alan partili Cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili ‘evet, bende varım’ diyerek bir başkasına soru yöneltilen videolu destek’e her geçen gün yeni isimler katılıyor.

Rıdvan Dilmen’in, ‘güçlü Türkiye için bende varım’ diyerek soruyu bir başkasına yönelttiği, ve sonrasında Arda Turan, Burak Yılmaz ve Murat Boz gibi isimler ile devam eden çağrı çığ gibi büyüyor.

Paylaşılan videolarda takipçilerin bir kısmı bu durumu eleştirirken, bir kısmı ise desteklerini ifade eden mesajlar gönderiyorlar.

Video’da son olarak “Acun Ilıcalı sen de var mısın” sorusunun yöneltildiği görülüyor.

Survivor’ın yoğun çekim trafiğinde olan Acun Ilıcalı’da evet bende varım der mi, derse o kimi evet demeye davet eder bu da ayrı bir merak konusu haline geldi.

Rıdvan Dilmen ile Başlayan Başkanlığa Evet Kampanyası Videosu

Loading the player...

Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı