Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Recep İvedik 6’nin ön hazırlıkları başladı

Recep İvedik 6'nin ön hazırlıkları başladı

Film Haberleri

Recep İvedik 6’nin ön hazırlıkları başladı

Şahan Gökbakar’ın yarattığı, büyük beğeni toplayan ve sinema da gişe rekorları kıran Recep İvedik karakterinin maceralarının beyazperdeye aktarıldığı filmin, 6’ıncısı için ön hazırlıklara başlandı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar’ın son serisinde, daha önce ki seride elde ettiği gişe rekorunu kırdığı Recep ivedik 5’in ardından, sinemaseverler 6’ıncı filmini sabırsızlıkla beklerken, Gökbakar’dan müjde geldi.

Ünlü komedyen bir basın organına yaptığı açıklamada, serinin 6’ıncı filmi için ön hazırlıkların başlandığını açıklarken, filmde kurgulanacak hikaye için karar verme aşamasında olduklarını söyledi.

İki hikaye arasında tereddütte olan Gökbakar kardeşler kararlarını verdiğinde, senaryoyu kaleme almaya başlayacaklarını duyurarak, Recep İvedik hayranlarını heyecanlandırdı.

2019 yılında vizyona taşımayı planladığı öğrenilen Recep İvedik 6’nın yönetmenliğini bir kez daha Togan Gökbakar’ın yapacağı öğrenildi.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı