Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Rafet El Roman, Hülya Avşar’a konuk oldu

Rafet El Roman, Hülya Avşar'a konuk oldu

Televizyon

Rafet El Roman, Hülya Avşar’a konuk oldu

Cumartesi günleri Star Tv’de konuklarını ‘Bir Hülya Avşar Sohbeti’ adlı programında konuklarını ağırlayan Hülya Avşar’ın dün yayınlanan programında ki konuğu Rafet El Roman oldu.

<

Normalde Cumartesi günleri yayınlanan ancak bu Cumartesi Star Tv ekranlarında ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ adlı yeni dizinin başlaması nedeni ile Cuma’ya alınan programda, Rafet El Roman tüm açık yürekliliğiyle itiraflarda bulundu.

Rafet El Roman ile birlikte stüdyoya girip, duet yapan Hülya Avşar, birlikte düet yaptığı ismi programında ağırlarken, El Roman’da evlilikleri, çocukları, hayatının kadını, ilk aşk acısı gibi konularda samimi açıklamalar yaptı.

Aslında kadınlar ne ifade ediyor

Benim kafamda zaten bir kadın hep vardı. Bunu da bakın nereden alıyoruz? Biraz önceki olaya getiriyorum. Bunu da aslında genç yaşımızda alıyoruz. Belki ilk aşık olduğumuz insanda alıyoruz. 19 yaşımda Ivon diye bir kız arkadaşım vardı. Onu çok seviyordum. Onu çok güzel buluyordum. Ve bana ilk aşk acısını çektiren de oydu. İşte her şey onunla başlıyor. Çektiğimiz acıyla sanıyorum. Onun etkisinden 5 yıl boyunca kurtulamadım.

AŞK ACISI
19 yaşımda aşık oluyorum. 6 aylık bir beraberliğimiz oluyor. sonra bir şekilde istemiyordu beni. Terk etti beni. Ben onun acısını 5 yıl taşıdım. Ama bana bıraktığı çok ilginç bir şey var. Doğru mu yanlış mı olduğunu bilmiyorum ama, o kadın benim hep kadın tipim oldu. Romantik, uzun saçlı, masum, çok güzel bakışlı, belli bir fiziği, kalıbı ve ben daha sonraki her baktığım kadında onu aradım. onun modelini hep çizdim. Bu hiç değişmedi.

ESKİ EŞLERİM ONUN MODELİYDİ
Tuğba’yla evlendim. Tuğba, onun bir modeliydi bu arada. Sonra Ceren’le evlendim. Ceren de aslında onun bir modeliydi. Kliplerimde oynattığım kadınlar da böyle. Hayatımdaki bir sonraki dönem fark ettim. Aslında sende o kadınlar kategorisindesin. Eski filmlerini izlediğimde Onu görebiliyorum. Yani o modellerden birisin.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yeni Haberler

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Akıl Defteri Gizemli Bir Film

← yazdı14 Ocak 2018

Film Haberleri

12 Maymun Bir Çok Dalda Ödül Aldı

← yazdı14 Ocak 2018

Film Haberleri

Aşkın 500 Günü Sürükleyici Film

← yazdı13 Ocak 2018

Film Haberleri

300 Spartalı 3 Göz Kamaştırıyor

← yazdı13 Ocak 2018

Film Haberleri

28 Gün Sonra Filmi

← yazdı12 Ocak 2018

Film Haberleri

Ada, Bilim Kurgu Filmi

← yazdı12 Ocak 2018
Yukarı