Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Efsane dizi, Prison Break geri döndü!

Efsane dizi, Prison Break geri döndü!

Dizi Haberleri

Efsane dizi, Prison Break geri döndü!

Dünya’nın en çok izlenen dizilerinden olan Prison Break, 4.sezonu ile 15 Mayıs 2019 tarihinde final yapmış, dizinin ana karakteri Michael Scofield’in ölümü ile de hayranlar büyük hayal kırıklığına uğramıştı.

6 Ağustos 2015 yılında yapımcı kuruluş, dizinin 5.sezonu ile geri döneceğini müjdeleyince dizinin hayranları da 5.sezonu sabırsızlıkla beklemeye başlamıştı.

Uzun süredir merakla beklenen Prison Break’in 5.sezon 1.bölümü, dün akşam Türkiye saati ile 19.30 da ekranlara geldi.

Dünde dahil olmak üzere, tüm sosyal medya siteleri Prison Break’in paylaşımları ile dolup taşarken, Scofield’in hayatta olduğu ve bir hapishanede tutulduğunu öğrenen Lincoln ve Sara, eski ekip ile birlikte Scofield’i kurtarmanın planlarını yapıyor.

Dizinin efsane karakterlerinden Sucre, T-Bag ve C-Note’da en büyük kaçış’da Scofield’i kurtarmak için izleyici karşısında olacak.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı