Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Prison Break 5.sezonu için geri sayım başladı

Dizi Haberleri

Prison Break 5.sezonu için geri sayım başladı

Tüm Dünya’da büyük bir izleyici kitlesine sahip olan, efsane diziler arasına adını yazdıran Prison Break, 5. sezonu ile geri dönmek için gün sayıyor.

Prison Break 5.sezonu için geri sayım başladı

Geri sayımın başladığı Prison Break 5.sezonu, öldüğü sanılan Michael Scofield’in başka bir hapishanede tutuklu olduğu müjdesi ile izleyicilere duyurulmuştu.

8 yıl önce 4.sezonu ile final yaparak ekranlara veda eden Prison Break, 5. sezon 1. bölümü ile 5 Nisan 2017 Çarşamba günü Fox Crime ekranlarında olacak.

Dizinin orjinal kadrosunun korunduğu 5.sezonda, ortaya çıkan ipuçları Scofield’in yaşadığını göstermesi sonrası, Lincoln ve Sara, şimdiye kadar ki en büyük kaçış planı için hazırlıklara başlıyor.

Yemen’de bulunan Ogygia Hapisanesi’nde tutuklu bulunan Scofield’i hapishaneden kaçırmak için, eski sezonlardan tanınan ünlü kaçaklar Sucre, T-Bag ve C-Note’de plana dahil ediliyor, fakat Scofield’i sadece hapishaneden değil, onu oradan çıkardıktan sonra hep birlikte ülkeden de çıkmaları gerekecektir.

Scofield 8 yıl önce, Scofield’in Sara’ya hapishaneden kurtarmak için, kendisini feda ederek ‘öldü sanılması’ ile sonlanmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı