Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Poyraz Karayel filminin adı belli oldu!

Poyraz Karayel filminin adı belli oldu!

Film Haberleri

Poyraz Karayel filminin adı belli oldu!

Kanal D’de yayınlanan ve büyük bir beğeni ile izlenerek, adını efsane diziler arasına yazdıran ‘Poyraz Karayel’ dizi ekibi tarafından bir film çekileceği haberini daha önce yapmıştık.

Poyraz Karayel ekibi tarafından çekilecek filmin adı da belli olurken, filmin adı, dizinin sevilen karakterlerinden Zülfikar’ın ağzın pelesenk olmuş olan ‘Küresel Sermaye’ oldu.

Filmin konusu, oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı gibi detaylar henüz gizemini korumakla birlikte, en merak edilen noktalardan biri de Burçin Terzioğlu’nun filmde olup olmayacağı oldu.

Öyle ki Burçin Terzioğlu, Poyraz Karayel Veda adlı final bölümünde vurularak öldürülmüş, bu ölüm sahnesinde ki Poyraz’ın feryadı da gönülleri dağlamıştı.

İlker Kaleli’nin ,Beren Saat ile birlikte başrolü paylaştığı Tren filminin ekibinden de Poyraz Karayel film projesi nedeni ile ayrıldığı iddia ediliyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı