Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Pınar Tevetoğlu’ndan Tarkan’a uyarı!

Magazin

Pınar Tevetoğlu’ndan Tarkan’a uyarı!

Amerika’nın New York ve Los Angeles kentlerinde konser verecek olan Tarkan, konser heyecanı nedeni ile yaşadığı heyecandan ötürü uyku tutmayınca büyük beğeni toplayan bir paylaşımda bulunmuştu.

Pınar Tevetoğlu'ndan Tarkan'a uyarı!

Vereceği konserin biletleri konserin çok öncesinde tükenen Tarkan, bu konser’i ne kadar önemsediğini göstermek amacı ile de taksilere reklam vermiş, sokaklarda ki taksilerde Tarkan konseri tanıtılmıştı.

Bu konu ile ilgili heyecanını paylaşan Tarkan, konserin yaklaşması nedeni ile heyecandan uyuyamamış ve bu anını yatakta çektiği bir fotoğraf ile hayranlarına yansıtmıştı.

Yatakta uzanırken, üstü çıplak bir şekilde çekindiği fotoğraf kısa sürede 10 binlerce takipçisi tarafından beğenilmişti.

O fotoğrafı da “Konser heyecanı sardı. Uyku da kaçtı ): Yine de uyumağa çalışmalıyım ve enerji depolamalıyım yarın için. İyi gecelerrrrr😘” notu ile paylaşmıştı.

İddialara göre, eşi Pınar Tevetoğlu bu fotoğraftan rahatsız olmuş ve Tarkan’dan kaldırmasını istemiş. Tarkan’da eşini kırmayarak fotoğrafı sosyal medyadan kaldırdı, öyle ki o fotoğraf artık sosyal medya hesabında yok!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı