Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Pınar Altuğ, kendisine gönderilen mesajı ifşa etti

Pınar Altuğ, kendisine gönderilen mesajı ifşa etti

Magazin

Pınar Altuğ, kendisine gönderilen mesajı ifşa etti

Yağmur Atacan ile evli olan güzel oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından bir kullanıcının kendisine hakaret eden mesajlarını yayınlayarak, kullanıcının ne demek istediğini anlayan var mı diye sordu.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafta yüzünün şişkinliği haber olan, “yüzü neden şişti” manşetleri atılan Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Kendisine ‘koca karı’ benzetmesi yapan bir instagram kullanıcısının bu mesajlarının yer aldığı ekranın görüntüsünü alarak, yine sosyal medya hesabından paylaştı.

Mesajda kullanıcının Pınar Altuğ için, “Hepsinden çirkin pınar çıkmış, koca karı olmuş ordakilerin kaynanası gibi” dediği görülüyor.

Bu mesajları paylaşan Pınar Altuğ, “Ben hanımefendinin derdini anlayamadım,anlayan biri varsa bana anlatabilir mi lütfen?” dediği görülüyor.

Bu mesajın ardından da, “Sizin ulaşamadığınız ciğeri biz ortaya söyledik!” yazan bir görseli “Çok sevdim bu lafı” diyerek paylaşımda bulundu.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı