Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Peru’dan bir ödülde Elif dizisinin minik yıldızına geldi

Peru'dan bir ödülde Elif dizisinin minik yıldızına geldi

Dizi Haberleri

Peru’dan bir ödülde Elif dizisinin minik yıldızına geldi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan, Elif dizisinin minik oyuncusu Isabella Damla Güvenilir, dizinin yayınlandığı Latin Amerika ülkelerinden olan Peru’da ödüle layık görüldü.

Geçtiğimiz günlerde yine Peru’da yapılan ödül töreninde pek çok Türk oyuncusu ödüle layık görülmüş, Aşk-ı Memnu başarısı geceye damga vurmuştu.

Peru’daki yayınlandığı Latina TV’de Elif’in izlenme oranlarının başarısı ile izleyicilerin olumlu geri dönüşleri neticesinde dizinin küçük yıldızı İsabella Damla Güvenilir ödül aldı.

Kanal, başına gelen tüm olumsuzluklara rağmen hayata sımsıkı tutunan kocaman yürekli minik kız Elif’i canlandıran İsabella Damla Güvenilir’e ‘Latina TV Turkish Awards’ ödülleri arasında yer alan ‘Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu’ ödülünü verdi.

Ödül törenine katılamayan minik yıldız ise kendisine verilen ödüle çektiği teşekkür videosu ile karşılık verdi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı