Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Pelin Karahan, Can Eyüp’ü Dünya’ya getirdi

Magazin

Pelin Karahan, Can Eyüp’ü Dünya’ya getirdi

Güzel oyuncu Pelin Karahan, hamile olduğu ikinci bebeğini dün Ulus’da ki özel bir hastanede Dünya’ya getirdi. İkinci oğlunu kucağına alan aile, büyük mutluluk yaşadı.

Pelin Karahan, Can Eyüp'ü Dünya'ya getirdi

2007-2011 yılları arasında yayınlanan Kavak Yelleri dizisi ile ünlenen güzel oyuncu Karahan, bir oğlunun daha olduğu Bedri Güntay’dan ikinci çocuğunu Dünya’ya getirdi.

Ulus Liv Hospital’da sezeryan ile ikinci oğlunu doğuran Karahan, yeni doğan bebeği kucağında iken mutluluktan ağladı görülen bir anı da sosyal medyada paylaşıldı.

Eşi Bedri Güntay, oğlu Ali Demir Güntay ve yeni doğan bebekleri Can Eyüp’de kucağında iken poz veren aile, büyük mutluluk yaşadı.

Gazeteci Müge Gülşen’de sosyal medya sitesi instagram üzerinden Pelin Karahan’ın ailesi ile çekilen bu fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı.

Paylaştığı fotoğrafada “Pelin Karahan ikinci bebeğini dünyaya getirdi. Bugün 17:30’da Ulus Liv Hospital’da sezeryan ile doğum yapan oyuncu eşi ve çocuklarıyla mutluluk pozu verdi. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Pelin Karahan, Bedri Güntay” notunu ekledi.

Yeni bebekleri Can Eyüp’ün ve Pelin Karahan’ın da sağlık durumunun iyi olduğu iletildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı