Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Özge Uzun, Hadi Be’ye konuk oldu

Özge Uzun, Hadi Be'ye konuk oldu

Kültür Sanat

Özge Uzun, Hadi Be’ye konuk oldu

38 yaşında ki başarılı sunucu, Emre Saygı’nın sunduğu interaktif talk show programı Hadi Be programına konuk olurken, sorulan soruları da içtenlikle cevapladı.

Kariyeri boyunca pek çok kanalda spikerlik ve sunuculuk yapan sunucu Özge Uzun, kısa bir süre önce Kalbinin Ses Telleri adını verdiği bir kitap çıkardı.

Azerbaycan’ın Bakü kentinde yaşamaya başladığını söyleyen tecrübeli sunucu, sunuculuğa şimdilik dönmek gibi bir niyetinin olmadığını, burada 6 aydır kendisini dinlediğini söyledi.

Hayat ve gelecek ile ilgili istek ve beklentileri üzerine planlamalarını yapan Uzun, boşandığı eşi Volkan Üst ile tekrar hayatını nasıl birleştirdiğine de değindi.

Uzun bu süreci şöyle anlattı: “Volkan çok hasta olmuş bende çocuklarla ilgili bir şey yazıyorumdum kendisine ama bana geri dönmüyordu. Bende uzun bir mesaj attım ama hastanedeymiş. Durumu öğrenince çocuklarımın babası diye çok ağladım. Sonrasında konuşmaya başladık. Seninle konuşmam gerekiyor dedi. Bende başka birisiyle evlenecek diye düşündüm ama tekrar evliliği deneyelim dedi ve evlendik”

Özge Uzun, Allah’a her zaman şükrettiğini söylerken, bu teşekkürü, “Beni bu kadar büyük sınavlardan geçirdiği ancak bunları anlatma yeteneği verdiği için” ettiğini belirtti.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı