Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Özer karakterini canlandıran Hakan Karahan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrıldı

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz hakan karahan

Dizi Haberleri

Özer karakterini canlandıran Hakan Karahan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan ayrıldı

Atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi, Meryem Uzerli’yi konuk oyuncu olarak kadroya kattı ama Hakan Karahan diziden ayrıldı.

Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Tarık Ünlüoğlu’nun başrollerini paylaştığı, Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in senaryosunu kaleme aldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da sürpriz bir ayrılık yaşandı.

Dizinin Hızır’ı Oktay Kaynarca dizinin başlarından bu yana bir “hain” olduğundan şüpheleniyordu. Dün yayınlanan 53.bölüm ile bu hain’e ulaştı ve onu öldürdü. Hain ise Tarık Ünlüoğlu’nun canlandırdığı karakterin sağ kolu olan Özer’di. Özer karakterini canlandıran Hakan Karahan, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ilk bölümünden bu yana kadroda olan önemli karakterlerinden biriydi.

Oktay Kaynarca, Özer karakterinin öldürülmesi ile diziden ayrılan Hakan Karahan’ı unutmadı ve sosyal medya sitesinden paylaştığı bir fotoğraf ile kendisine veda etti. İşte Oktay Kaynarca’nın o mesajı:

oktay kaynarcadan hakan karahana veda mesajı


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı