Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Özcan Deniz’in sevgilisi hamile mi?

Magazin

Özcan Deniz’in sevgilisi hamile mi?

Özcan Deniz’in kendinden 20 yaş küçük sevgilisi hamile.

Özcan Deniz, Karagül dizisinden beridir sürekli genç sevgililer edindiğinden dolayı eleştiri oklarının ana hedefinde yer alıyor. Orta yaşlı olduğundan dolayı kendisine uygun partnerler seçmesi uyarısında bulunan hayranları, genç yaşta olan kişilerin Özcan Deniz ile birlikte aşk hayatı yaşamasının doğru olmadığını net bir şekilde eleştiriyor.

Henüz daha 25 yaşındaki sevgilisi Feyza Aktan ile bir süre öncesinde dizide öpüşme sahnelerinden dolayı kavga eden Özcan Deniz, set ekibine yaptığı açıklamada ”Feyza Aktan hamile olduğu için bunların bir dizi olduğunu anlayamıyor” diyerek bu ve benzeri sahnelerin dizilerde yer almaması, en azından sıklıkla yer almamasının kendisi için daha uygun olacağı açıklamasında bulundu.

Evlilik Dışı İlişki

Evlenmeye hazırlandıkları iddia edilen çiftin 4 aylık hamile olan Feyza Aktan ile yakın zamanda evlenecek oldukları iddia edildi. Özcan Deniz konuyla ilgili en ufak bir basın açıklaması yapmazken henüz daha erken vadede olmasına rağmen bebek doğana kadar çiftin evlilik hayallerini gerçekleştirmiş olacak oldukları ifade edildi. Özcan Deniz’in 45 yaşında olduğu ve sevgilisi ile arasında 20 yaşın üzerinde fark olduğu bilinmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı