Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Özcan Deniz, genç sevgilisi ile evleniyor

Özcan Deniz, genç sevgilisi ile evleniyor

Magazin

Özcan Deniz, genç sevgilisi ile evleniyor

Genç sevgilileri ile adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Özcan Deniz, gönlünü kendisinden 20 yaş küçük Şeyda Aktan’a kaptırdı. Daha önce de pek çok genç sevgilisi olan Özcan Deniz için Şeyda Aktan’ın yeri çok ayrı.

Öyle ki pek çok kez genç sevgilileri ile gündeme gelen ancak bu ilişkilerinde evlilik gibi bir fikri olmayan Özcan Deniz’in kendisinden 20 yaş küçük Şeyda Aktan ile evleneceği öğrenildi.

Ünlü şarkıcı çok fazla zaman kaybetmeye niyetli olmadığını, Şeyda Aktan ile bir kaç ay içinde evleneceğini açıkladı. Ünlü oyuncu’nun en çok istediği şey ise ‘baba’ olmak..

1 yıldır ilişkisini sessiz sedasız yürüten, geçtiğimiz aylarda ise aracı içinde trafikte sevgilisi ile görüntülenince ilişkisi ortaya çıkan Özcan Deniz, genç sevgilisini ailesi ile tanıştırdı.

Usta oyuncu, “Nikah birkaç ay içinde gerçekleşecek. Süreyi fazla uzatmayacağız. Bir an evvel baba olmak istiyorum” diyerek ilişkisine ne kadar ciddi baktığını ortaya koydu.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı