Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ozan Doğulu’dan sarmaşdolaş görüntülere cevap

Magazin

Ozan Doğulu’dan sarmaşdolaş görüntülere cevap

Müzisyen Ozan Doğulu, önce ki gün sabahın geç saatlerine kadar Arnavutköy’de bir mekanda arkadaşları ile birlikte eğlenirken görüntülendiler.

Ozan Doğulu'dan sarmaşdolaş görüntülere cevap

Arkadaşları yanı sıra Tuba Peksayar’ında yer aldığı ortamda, ilerleyen saatler ile birlikte, sarmaşdolaş bir hale gelen Ozan Doğulu ve Tuba Peksayar, görüntülendiklerinden habersizdi.

Muhabirler dışarıdan bu kareleri yakalarken, çekildiklerinden habersiz olan Doğulu ve Peksay, oldukça samimi bir şekilde görüntülendiler.

Mekan’ın boşalması sonrası, samimi sohbetlerine bar’da devam eden ikili, dışarıda habercilerin bulunduğu bilgisini aldıktan sonra paniklediler.

Bulundukları yerin ışıklarını kapattıran Doğulu, daha sonra arkadaşı ile birlikte dışarı çıkarak, soruları kulak arkası edip “Sokak köpeklerini de korumak lazım değil mi?” dedi.

Kendisinden bir süre sonra dışarı çıkan Pekcan, yöneltilen sorulara sinirlenerek ‘Ozan arkadaşım be!’ diyerek tepki gösterdi.

Çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Ozan Doğulu, aşağıda ki basın açıklamasını yayınladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı