Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ozan Baran ve Süreyya Yalçın’dan doğum günü kutlaması

Magazin

Ozan Baran ve Süreyya Yalçın’dan doğum günü kutlaması

Ozan Baran ve Süreyya Yalçın 1 haftalık süre boyunca İstanbul’da kalacak.

Ozan Baran ve Süreyya Yalçın geçtiğimiz günlerde tatil amaçlı olarak geldikleri İstanbul’da doğum günü kutlaması yaptılar. Süreyya Yalçın’ın doğum günü olması ve eşinin sürpriz yapması üzerine büyük bir şaşkınlık yaşayan Yalçın, pastasını da özel olarak alınan kılıç ile birlikte keserek dikkat çekti.

Aile arasında yaptıkları kutlama ile birlikte özellikle sosyal medyadan fotoğraflarını paylaşan çift, aile arasında kutlama yapıldığını ve 1 hafta boyunca çeşitli yerlerde ve kişilerle kutlamaların söz konusu sürecek olduğunu ifade etti.

33 Yaşına Girdi

Ozan Baran ve Süreyya Yalçın’ın kutlaması sırasında evde aile dostları bulunurken, kalabalık olmayan bir kutlama yapılması dikkatlerden kaçmadı. Bununla birlikte Ozan Baran ve Süreyya Yalçın’ın Amerika Miami‘de yaşadıkları ancak 1 hafta boyunca İstanbul’da tatil yapacak oldukları, bununla birlikte daha sonrasında geri Amerika Miami’ye geri dönüş yapacak oldukları belirtiliyor.

Ozan Baran ve Süreyya Yalçın çiftinin sosyal medyayı pek fazla aktif kullanmadıklarından dolayı yakın zamanda pek fazla takipçileri bulunmamasına rağmen aktif olarak sosyal medyada takip edilen çiftlerden birisi olarak tanınıyorlar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı