Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Oyuncu Zeynep Aydemir, Dünya evine girdi

Magazin

Oyuncu Zeynep Aydemir, Dünya evine girdi

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Kalbimdeki Deniz’in güzel oyuncusu Zeynep Aydemir, görkemli bir düğünle iş adamı Tarık Şarlıgil ile evlendi.

Oyuncu Zeynep Aydemir, Dünya evine girdi

Fox ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinde Şebnem Başaran karakterine hayat veren sempatik oyuncu, Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile Dünya evine girdi.

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan ve oyuncu eşi Selin Görgüzel’in nikah şahitliğini yaptığı düğünde, Betül Şahin, Burak Hakkı ve Hakan Eratik gibi oyuncu camiasından ünlü isimler de yer aldı.

ZEYNEP AYDEMİR KİMDİR?

Zeynep Aydemir, küçüklük yıllarından beri oyuncu olmak istediğini dile getirmiş fakat İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünü okuyarak bu bölümden mezun olmuştur. Sanat Tarihi bölümünden mezun olsa da oyunculuk isteğinin peşinden gitmiş ve sonucundan ekranların reyting rekortmeni dizi ve filmlerinde yer almaya başarabilmiştir. Zeynep Aydemir, oyunculuk eğitimini Kenter Tiyatrosundan almıştır. Kenter Tiyatrosundan Konservatuvar eğitimini alan Zeynep Aydemir, bunun haricinde Ayla Algan ile birlikte oyunculuk konusunda kendisini geliştirmeye devam etti ve bu konuma gelebildi. Zeynep Aydemir, oynadığı dizi ve filmlerin haricinde sunucu olarak da TV programı yapımlarında yer almıştır.

Rol aldığı projeler

Aşkın Bedeli
Bir Günah Gibi
İşler Güçler
Alemin Kralı
Sıkı Dostlar
Rüzgar
Nazlı Yarim
Hayal ve Gerçek
Servet Avcısı
Diriliş: Ertuğrul
Recep ivedik

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı