Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Oyuncu Kemal Pekser’e trafikte yumruklu saldırı

Oyuncu Kemal Pekser'e trafikte yumruklu saldırı

Yaşam

Oyuncu Kemal Pekser’e trafikte yumruklu saldırı

Kariyerinde Doktorlar, Küçük Kadınlar ile Evli ve Öfkeli gibi dizilerde rol alan, son olarak ise Koray karakteri ile No 309 dizisinde oynayan Kemal Pekser, trafikte maganda saldırısına uğradı.

<

Balıkesir Ayvalık doğumlu olan oyuncu, yaz tatilini geçirmek için ailesinin yanına gittiği Ayvalık’da trafik de iken kimliği belirsiz bir şahsın yumruklu saldırısına uğradı.

Seyir esnasında iken 15 yaşlarında bir çocuğun, kasksız ve süratli bir şekilde motor sürdüğünü fark eden Pekser, korna çalıp çocuğu uyarmaya çalıştığını ancak 2 kulağında da kulaklık olduğu için kendisini işitmediğini söyledi.

Akabinde bir kaç kere daha kornaya basınca çocuğun fark ettiğini, korktuğunu ve kendisine küfür ettiğini belirten Pekser, trafik kuralları gereği çocuğa kask takması gerektiğini öğütlediğini, o esnada da açık olan araba camından kimliği belirsiz bir şahsın yumruk attığını söyledi.

Bu konu ile ilgili gerekli mercilere şikayette bulunduğunu belirten Pekser, basın mensuplarına şu açıklamada bulundu:

“Ayvalık’ta ailemin yanında tatil yapıyorum. Otomobilimle ilçe merkezinden dönerken, yoğun trafikte 15 yaşlarında bir çocuk motosiklet kullanıyordu. Başında kask olmayan bu çocuk, her iki kulağına da kulaklık takmıştı. Ben aynı zamanda motosiklet tutkunuyum. Motosiklet camiası olarak, özellikle motosiklet kullanıcılarının kask takması konusunda aşırı hassas olduğumuz için süratli motosiklet kullanan çocuğa korna çalarak ikazda bulundum. Fakat çocuğun kulağında kulaklık olduğu için çaldığım kornayı duymadı. Birkaç kez daha korna çaldım. Son anda fark etti, ama korktu. Korktuktan sonra da toparlanıp bana küfür etti. Ben de aracımı durdurdum ve çocuğa yaptığı işin son derece tehlikeli olduğunu anlatmaya çalıştım. Tam o sırada hiç tanımadığım bir şahıs aracımın açık penceresine yaklaşarak, yüzüme çok sert bir yumruk attı. Ne olduğunu anlayamadan bana yumruk atan kişi kaçıp, gitti.”

“Birbirimize sahip çıkmamız gereken bu günlerde bu tarz tatsız bir olayın yaşanması beni de çok üzdü. Bana göre, son dönemde kötü bir karakteri canlandırdığım için yediğim yumruğun nedeni bu olabilir. Konunun takibindeyiz”

(DHA)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yeni Haberler

Medya

Çukur 18. Bölüm ilk sahne!

← yazdı20 Şubat 2018

Televizyon

Beyaz Show 23 Şubat konukları belli oldu

← yazdı19 Şubat 2018

Televizyon

Survivor 2018 Hangi Günler Yayınlanıyor?

← yazdı19 Şubat 2018

Reyting

18 Şubat 2018 Reytingleri Belli oldu!

← yazdı19 Şubat 2018

Reyting

Jet Sosyete Reytingleri nasıl? Tuttu mu?

← yazdı19 Şubat 2018

Film Haberleri

The Revenant Leonardo Dicaprio Filmi

← yazdı19 Şubat 2018

Film Haberleri

Sultan Olimpiyat Şampiyonu Olacakmı

← yazdı18 Şubat 2018

Film Haberleri

Son Ültimatom Aksiyon Filmi

← yazdı17 Şubat 2018
Yukarı