Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Öykü Karayel ve Can Bonomo dudak dudağa

Öykü Karayel ve Can Bonomo dudak dudağa

Magazin

Öykü Karayel ve Can Bonomo dudak dudağa

Show Tv ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı dizisi ile televizyon ekranlarına geri dönen güzel oyuncu Öykü Karayel, şarkıcı ve oyuncu sevgilisi Can Bonomo ile Çeşme’de tatilde görüntülendi.

Aynı zamanda 27 Ekim’de vizyona girecek olan İşe Yarar Bir Şey filminde de rol alan güzel oyuncu Öykü Karayel, sevgilisi ile birlikte Çeşme’de objektiflere takıldı.

Çeşme’nin uğrak mekanlarından Spiaggia Grande Beach’de tatil yaparken objektiflere takılan ünlü çift, arkadaşları ile oturduktan sonra, beach’den çıkışta samimi pozları ile görüntülendi.

Herkesin önünde çekinmeden öpüşürken fotoğrafları çekilen çift, ‘motor tutkusu’ ile bilinen Bonomo’nun motoruna binerek, oradan uzaklaştı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı