Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Onur Saylak, boşanma sorularına sessiz kaldı

Onur Saylak, boşanma sorularına sessiz kaldı

Magazin

Onur Saylak, boşanma sorularına sessiz kaldı

Vatanım Sensin’de ‘vatan hainliği’ yapan Binbaşı Tevfik karakterini canlandıran Onur Saylak, İstanbul Film Festivali’nin açılış töreninde objektiflere takıldı.

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün ile evli olan Onur Saylak, eşi ile ayrılacakları iddiaları sonrasında mümkün olduğu kadar muhabirlerle karşılaşmamaya özen gösteriyordu.

İstanbul Film Festivali’nin açılışında görüntülenen Onur Saylak, soruların yöneltilememesi için çaba sarfetsede, muhabirler ile konuşmak zorunda kaldı.

Kısa bir demeç veren başarılı oyuncu, “bol bol film izleyin” önerisinde bulundu.

Star Tv’de yayınlanan Cesur ve Güzel dizisinin Sühan’ı Tuğba Büyüküstün ile boşanacakları iddiaları yöneltiğinde ise, sessiz kalmayı tercih eden Saylak, daha sonra aracına binerek uzaklaştı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı