Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ölene Kadar’a Nihat Hatipoğlu engeli

Ölene Kadar'a Nihat Hatipoğlu engeli

Magazin

Ölene Kadar’a Nihat Hatipoğlu engeli

Atv ekranlarında yayınlanan Engin Akyürek, Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu’lu Ölene Kadar hayranları bu akşam yayınlanan bölümü umdukları saatte izleyemeyecekler.

Engin Akyürek için müzminleşen bir durum haline gelen, maç yüzünden dizinin yayınlanmaması sorunu, bu akşamda benzer bir şekilde vuku bulacak.

Maçlar nedeni ile daha önce de ekranlara getirmeyerek dizinin hayranlarını üzen Atv, Ölene Kadar için hayranları kızdıracak bir karar daha verdi.

Regaip kandiline girilmesi dolayısı ile, ATV ekranlarında dini program sunan Nihat Hatipoğlu’nun sunumu ile saat 20.00’da Nihat Hatipoğlu ile Regaip Kandili programı ekranlara gelecek.

Reytinglerde beklentilerin uzağında kaldığı için gözden çıkarılabilir bir proje haline gelen Ölene Kadar, bu akşam daha geç saatte ekranlara gelecek.

Ölene Kadar bu akşam 20.00’da başlayacak olan Nihat Hatipoğlu ile Regaip Kandili programının ardından, 21.45’de izleyicileri ile buluşacak.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı