Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ölene Kadar 4.Bölüm Fragmanı Ender Notu Göndereni Arıyor

Ölene Kadar 4.Bölüm Fragmanı Ender Notu Göndereni Arıyor

Dizi Haberleri

Ölene Kadar 4.Bölüm Fragmanı Ender Notu Göndereni Arıyor

Ölene Kadar bugün ki yeni bölümünde Dağhan’ın geçmişinde ki isimler ile buluşması eski defterlerin aralanmasına neden oluyor. Dizinin yeni bölümü için tüyolar sağlayacak olan Ölene Kadar 4.Bölüm Fragmanı da şimdiden büyük bir heyecanla beklenmeye başlandı.

Dağhan’ı özgürlüğüne kavuşturan genç avukat Selvi, Ölene Kadar 3.bölüm ‘ünde abisini tehlikeye atmanın sıkıntısını yaşıyor ve abisini korumak zorundadır.

Selvi ile abisinin arasında ki ipler iyice gerilirken, gönderilen notun sahibi de hala bulunamamıştır.

Mahkum edilmesine neden olan cinayet’i aydınlatmak için uğraşan Dağhan, hapse girmeden önce evlenmek üzere olduğu Beril ile karşı karşıya gelir, bu tesadüfte Ender’i germiştir.

Bir yandan da gerçeklerin ortaya çıkmasından korkan Ender, Yılmaz ile birlikte notu göndereni bulmaya çalışır.

Dağhan ise gerçeklere yakınlaşmanın Yılmaz’dan geçtiğinin farkında olduğu için, onun peşine düşer. Selvi, Dağhan’a yardım etmek istediği kadar, kolay olmayacak olsa da abisini de Dağhan’dan korumaya çalışmaktadır.

Ölene Kadar 4.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı