Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Okan Bayülgen’den Nusret’e ağır eleştiri

Okan Bayülgen'den Nusret'e ağır eleştiri

Medya

Okan Bayülgen’den Nusret’e ağır eleştiri

Bir süredir televizyon ekranlarından uzak olan ünlü şovmen Okan Bayülgen, yaptığı tuz dökme hareketi ile ünü Dünya’ya yayılan Nusret’in et ile yaptığı şovları ağır şekilde eleştirdi.

Ödül töreninde, Diriliş Ertuğrul dizisi ile ilgili sözleri ve davranışları nedeni ile büyük tepki çeken, o dönem Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak olan şov programı da iptal edilen Okan Bayülgen, uzun süredir ekranlardan uzak.

Tabiri caizse inzivaya çekilen Bayülgen, sosyal medya hesabından, sosyal medya fenomeni Nusret’in paylaşımlarını eleştirerek, ‘sapkın ve ahlaksız’ bulduğunu belirtti.

Sosyal medya sitesi twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, aşağıda ki sözleri kullandı:

“Kucağında kuzu okşama, ölü hayvanları tokatlama,İslam’da binbir dua ile kesilen hayvan etine türlü eziyetler. Bu videoları çocuklarınız izliyor… Ben bu şovu sapkın ve ahlaksız buluyorum.Bu Nusret’e para yatıran da, yiyen de,reklam ajansı da, haberini yapan da bu çirkinliğe ortak oluyor Neyse… Sıkmayın canınızı. Hadi size afiyet olsun!”

Geçtiğimiz günlerde de Nusret’in bu şovunun bir PR çalışması olduğu, bu tanıtımlar için milyon dolarlar harcadığı iddia edilmişti.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı