Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ödüllü yönetmen Merve Gezer, Atlas Ödüllerine jüri oldu

Ödüllü yönetmen Merve Gezer, Atlas Ödüllerine jüri oldu

Kültür Sanat

Ödüllü yönetmen Merve Gezer, Atlas Ödüllerine jüri oldu

Geçtiğimiz yıl senaryosunu yazdığı ve yönettiği Neredesin Aşkım? adlı film ile katıldığı Atlas Ödülleri Boston Film Festivalinde ödül alan başarılı yönetmen, bu sene festivale jüri oldu.

Neredesin Aşkım? (Where are you, my love?) adlı yazıp, yönettiği kısa filmi filmi ile 50 filmin değerlendirildiği festivalde ‘İnsan Hakları Ödülü’ alan Merve Gezen, jüri oldu.

Ödül aldığı törene, tüm Dünya’dan seçilen eserlerin değerlendirildiği, 15-31 ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festival’de Kısa Film jürisi olarak dönüyor.

Atlas Ödülleri Uluslararası Film Festivali, dünyadaki tanınmış ve yeni çıkan film yapımcıları tarafından çekilen bağımsız filmleri ve bu yapımcıların keşfedilmesine olanak saylayan çevrimiçi bir platform sunuyor.

Her yıl Ocak ayında düzenlenen bu özel iki haftalık çevrimiçi festival, 35 uluslararası filmi değerlendirmeye tabi tutuyor.

Atlas Ödülleri’nin sunumuyla sonuçlanan festival ayrıca küresel bir kitleye mükemmel bağımsız filmleri ulaştırması ile biliniyor.

Festival, profesyonel bir jüri tarafından değerlendirilip, ödüle layık görülenler belirleniyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı