Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

O Ses Türkiye’nin jürisine efsane isim

O Ses Türkiye'nin jürisine efsane isim

Medya

O Ses Türkiye’nin jürisine efsane isim

O Ses Türkiye’nin jürisinde değişiklik yapmayı planlayan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, ünlü bir ismi yarışmasının jürisine katmak için görüşmelere başladığını duyurdu.

Aşk şarkıları ile gönüllerde taht kuran Yıldız Tilbe, yeni sezonda O Ses Türkiye’nin jüri kadrosunda yer alması için Acun Ilıcalı ile görüşmeye başladı.

TV 8’in sahibi olan ve yarışmanın da yapımcısı olan Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ‘Best of’ albümünün de hazırlıklarını sürdüren Tilbe ile jüri koltuğunda oturması için görüşmelere başladığını duyurdu.

Daha önce de Yıldız Tilbe ile ilgili itiraf da bulunarak jüri kadrosuna katmaya çalışacağı sinyallerini veren Ilıcalı’nın, Yıldız Tilbe’yi ikna etmesine de kesin bir gözle bakılıyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı