Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nusret, Survivor’a konuk oluyor

Nusret, Survivor'a konuk oluyor

Televizyon

Nusret, Survivor’a konuk oluyor

Ünü Dünya’ya yayılan sosyal medya fenomeni, ekranların reytingleri kasıp kavuran, TV 8’in yarışması Survivor’a konuk oluyor. Yarışmanın 81.bölüm tanıtımında da bu ortaya çıkıyor.

Ünlüler ve Gönüllüler arasında ki kıyasıya rekabet devam ederken, 81.bölümde iki takım arasında oynanacak olan ödül yemeği oyunu öncesinde Nusret, yarışmacılarla bir araya geliyor.

Son günlerde ulaştığı bu ün’ün bir PR çalışması olduğu, para karşılığında ünlü isimlere reklamını yaptırttığı iddiaları dolaşan Nusret, Survivor’a konuk oluyor.

PR çalışması iddiaları ortada dolanırken, bu iddialar kanıtlanmasa da son günlerin en çok konuşulan konuları arasına girdi.

Takımlar arasında oynanacak olan yemek oyununda yarışmaya konuk olması, Nusret’in oyunu kazanan takıma ziyafet çektireceğini düşündürtüyor.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı