Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nurseli İdiz Siyah İnci’nin kadrosundan çıkartıldı

Dizi Haberleri

Nurseli İdiz Siyah İnci’nin kadrosundan çıkartıldı

Ünlü oyuncu Nurseli İdiz, çalıştığı yerler ile sorun yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün sahne alacağı Aşk-ı Memduh’da krize yol açan usta oyuncunun, şimdi de yeni dizisinin kadrosundan çıkartıldığı öğrenildi.

Nurseli İdiz Siyah İnci'nin kadrosundan çıkartıldı

Aşk-ı Memduh isimli tiyatro oyunun ilk perdesinin aniden kesilmesi, ikinci perdesinde de Nurseli İdiz’in ayılamaması sonrası oyunun iptal edilmesi krize yol açmış, seyircilerden büyük tepki toplamıştı.

Yüksek tansiyon şikayeti ile rahatsızlandığı belirtilse de kulis’de alkol alması sonrası ayılamadığı için oyunun iptal edildiği iddia edildi.

Oyun sonrasında ekip ile birlikte Siyah İnci’nin çekimlerine gitmek için yola çıktığı sıralarda, ekip ile de tartıştığı ve bu tartışmanın büyüdüğü öğrenildi.

Yapım ekibinin durumu yapımcıya iletmesi sonrasında, alkol sorunu nedeni ile benzer sorunların ileri de tekrar etmemesi için usta oyuncu ile yolların ayrılmasına karar verildi.

Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı dizide ki rolü için tiyatrocu ve oyuncu Neriman Uğur ile görüşmelere başlandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı