Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nurgül Yeşilçay: Tüm zamanımı evde geçiriyorum

Magazin

Nurgül Yeşilçay: Tüm zamanımı evde geçiriyorum

Nurgül Yeşilçay, bu sıralar dinlenme molasında olduğunu açıkladı.

Nurgül Yeşilçay son zamanlarda bazı sorunlar yaşadığını açıkladı. Nurgül Yeşilçay bu sıralar herhangi bir projede yer almadığından ötürü biraz kendisine dinlenme molası ayırdığını ve kendisinin adeta çok aşırı derece yorgun olduğunu açıkladı. Yapılacak olan spor ve benzeri aktiviteler yerine kendisinin bütün gün evde oturup müzik dinlediğini ve film izlediğini açıklayan Nurgül Yeşilçay, kendisinin kaçırdığı tüm filmleri yatağından izlediğini belirtti.

Paylaştığı fotoğrafın açıklama kısmından bu ifadeleri kullanan Yeşilçay, bununla da sınırlı kalmayarak kendisinin depresyona giremeyecek olduğunu, depresyonun çok sıkıcı olmasının yanında sporu çok fazla yorucu olduğu için yapamayacağını, bunun yanında kendisinin oynayamayacağını alanın çok dar olduğunu ifade etti.

Güzelliği Dillere Destan!

Yeşilçay bu sıralar kısaca sürekli olarak evde oturup dinlenme molasında olduğunu belirtirken, bir yandan da ”kol kırılı yen içinde kalır diye diye kaldım bu koltukta, yastık model misali” sözlerini paylaştı. Fotoğraf kısa süre içerisinde binlerce beğeni kazanırken, yapılan yorumlarda da birçok hayranı Nurgül Yeşilçay’ın sağlık durumunun nasıl olduğunu, kendisini yakından takip ettiklerini belirttiler.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı