Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nurgül Yeşilçay, İlhan Şeşen’e çok kızdı

Magazin

Nurgül Yeşilçay, İlhan Şeşen’e çok kızdı

Bugün magazin gündemini sarsan haberlerden biri olan İlhan Şeşen’in sokak ortasında, herkesin içerisinde duvara işemesi pek çok kesimin tepkisini çekti.

Pek çok ünlü gibi Bodrum’da tatilini yapan usta sanatçı İlhan Şeşen, para çekmek için gittiği ATM’nin dibindeki duvara küçük tuvaletini yaptı.

Bu anlarda görüntülenen Şeşen, çevrede durumu görenlerin tepkisi ile karşılaşırken, tuvaletini yaptıktan sonra hiç bir şey olmamış gibi ATM’den parasını çekip, oradan uzaklaştı.

İlhan Şeşen, sosyal medya’da günün tartışılan konuları arasına adını yazdırırken, tepki veren isimlere ünlülerde eklendi.

Nurgül Yeşilçay, Şeşen’in sokak ortasında duvara işemesine tepki gösteren isimlerden oldu. Sosyal medya’dan yaptığı paylaşım ile “Bu ne rezillik” diyerek tepkisini gösterdi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı