Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nurgül Yeşilçay, doğum gününü kutladı

Nurgül Yeşilçay, doğum gününü kutladı

Magazin

Nurgül Yeşilçay, doğum gününü kutladı

Fox ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde ki Kösem rolü ile izleyici karşısına çıkan Nurgül Yeşilçay, yeni yaşını dizi ekibinden arkadaşları ile birlikte kutladı.

Bir mekanda verdiği parti ile, yeni yaşını kutlayan Yeşilçay’ı, rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde ki arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Kısa süre önce Erkan Petekkaya ile olan davasında, Petekkaya’nın şikayetini çekmesi üzerine avukatları ile verdiği ‘zafer’ pozu sonrası çok konuşulan Yeşilçay, bir yaş daha yaşlansa da güzelliğinden hiç bir şey kaybetmiyor.

Oyunculuğu kadar güzelliği ile de dillerde olan Yeşilçay’ı doğum gününde, Ecem Uzun, Teoman, Farah Zeynep Abdullah, Caner Cindoruk, Engin Benli, Leyla Feray ve Sinem Öztürk gibi isimler yalnız bırakmadı.

Sabaha kadar eğlenenler arasında yer alan, Arif V 216’da da rol alacak olan Farah Zeynep Abdullah ve sevgilisi Caner Cindoruk mekan çıkışında görüntülendi.

El ele poz veren çift, evlilik sorusuna ise yanıt vermezken, gülümsemekle yetindi.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı