Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim jürisinden ayrıldı mı?

Televizyon

Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim jürisinden ayrıldı mı?

Geçtiğimiz hafta jüri arasında anlaşmazlık nedeni ile kriz yaşanan, ilk süreçte İvana Sert’in jüriden kovulduğu haberleri ile gündeme gelen İşte Benim Stilim’de bir kriz daha patlak verdi.

Nur Yerlitaş, İşte Benim Stilim jürisinden ayrıldı mı?

Nur Yerlitaş ile fikir ayrılığına düşmesi sonrası ilk başta Yerlitaş’ı haklı bulan yapım ekibi İvana Sert ile yolları ayırmış, sonradan ise iki taraf arasında orta yolu bularak kaldıkları yerden devam etme kararı almışlardı.

Bu gelişmeler üzerine sessiz kalmayı tercih eden Nur Yerlitaş, önceki akşam programın çekimleri esnasında, kendini rahatsız ettiği için çekimleri terk edip hastaneye gitti.

Sosyal medya’da paylaştığı fotoğraflar ve videolar ile fenomen olan, aynı zamanda eğlence mekanlarında dj’lik yapan Kerimcan Durmaz’ın jüriye katılmasından da rahatsız olan Nur Yerlitaş’ın, jüriden ayrıldığı kulislerde dolaşmaya başladı.

Bu söylentiler ardından açıklama yapan programın yapımcısı Yerlitaş’ın 1 hafta süre ile izinli olduğunu açıkladı.

Ancak kulislerde dolaşan iddialar, Yerlitaş’ın programa dönmeyi düşünmediği yönünde. Öyle ki kısa bir süre önce sosyal medyada paylaştığı “Yoruldum” mesajı da ayrılmayı kafasına koymuş denmesine neden oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı