Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nur Yerlitaş, Arif V 216’da mı rol alacak?

Nur Yerlitaş, Arif V 216'da mı rol alacak?

Film Haberleri

Nur Yerlitaş, Arif V 216’da mı rol alacak?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasında ki jürilik görevinden ayrılan Nur Yerlitaş, oyuncu mu oluyor?

Bir diğer jüri adayı İvana Sert ile aralarında anlaşmazlık olduğu haberleri ile gündeme gelmiş, İvana Sert’in programdan kovulduğu gelişmeleri de yaşanmıştı.

Bu tartışmalar sonrasında Sert, jürilik görevine geri dönerken aradan kısa bir süre geçtikten sonra ‘yorulduğunu’ belirterek, programdan ayrılma kararı almıştı.

Programdan ayrıldıktan sonra, gözlerden uzak duran Yerlitaş, Hülya Avşar’ın sunduğu bir Hülya Avşar Sohbeti adlı programa konuk oldu.

Konuk olduğu programda, oyunculuk ile ilgili açıklamalar yapması üzerine, Hülya Avşar’ın, ‘e oyuncu olursun artık’ sözü üzerine, Yerlitaş, ağzından kaçırarak itiraf da bulundu.

“Aaaa, tabi. Cem Yılmaz” demesi sonrasında, Avşar’da ‘Şaka mı?’ deyince, “Evet, flört ediyoruz. Tabi, evet. Ciddi söylüyorum ben. Yani.” dedi.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı