Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

No 309’un başarılı 2 oyuncusu Lösev 2017 etkinliğine katıldı

no 309 ekibi lösev 2017 yılbaşı etkinliğine katıldı

Magazin

No 309’un başarılı 2 oyuncusu Lösev 2017 etkinliğine katıldı

LÖSEV’in geleneksel yeni yıl buluşmasında minik çocuklar için hazırlanmış etkinliklerde No 309’un başrolleri Demet Özdemir ve Furkan Palalı’da yer aldı.

25 Aralık Pazar günü gerçekleşen ve gönüllülerin büyük destek sağladığı etkinlikte çocuklar, hastane ve stres ortamından biraz olsun uzaklaşma fırsatı yakaladılar.

Lösemili Çocuklar Vakfı yeni yılı hastanede geçirmek zorunda kalan minik yüreklere moral vermek için, çocukları minik sürprizlerle mutlu etmeye çalıştı. No:309’un başrollerinde yer alan sevimli ikili Furkan Palalı ve Demet Özdemir de partide çocukları yalnız bırakmadı.

lösev 2017 yılbaşı etkinliği

Sihirbaz ve palyaço gösterileriyle oldukça eğlenceli vakit geçiren çocuklar Furkan Palalı ve Demet Özdemir’le birlikte bol bol fotoğraf çektirip, dans ettiler. Moral depolayıp, yeni yıl dileklerini söyleyen çocuklar 2017’den sağlık, mutluluk ve bir sürü oyuncak istedi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı