Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

No 309 42.Bölüm Fragmanı Onur’un Lale mücadelesi

No 309 42.Bölüm Fragmanı Onur'un Lale mücadelesi

Dizi Haberleri

No 309 42.Bölüm Fragmanı Onur’un Lale mücadelesi

No 309’da diziye veda eden Pelinsu, varlığı ile Onur ve Leyla aşkına zarar veremezken, giderken bıraktığı video’da Onur’un miras nedeni ile Lale ile evlendiğini belirtmesi iki aşığın arasını açmıştır.

Hayal kırıklığı bir yana büyük bir üzüntü yaşayan Lale, Pelinsu’nun video’da söylediklerini işittikten sonra, Onur’un kendisini savunmasına ve konuşmasına bile müsade etmez.

Lale’nin Emir bebeği alarak, annesinin evine dönmesi ise Betül ve Erol’un ekmeğine yağ sürer. Ve başından beri uğraştıkları emellerine ulaşmalarına neden olur.

Diğer yandan Onur’a tek kızan Leyla değildir. Ailenin büyüğü İsmet Hanım’da, Onur’a oldukça kızmıştır ve ilk tepkisi Onur’un şirketteki yetkilerini düşürmek olur.

Ancak bir anlaşma olarak başlayan bu evlilikte duyguları büyük bir aşk’a dönüşen Onur’un para da pul da umurunda değildir.

Onun için önemli olan tek şey Lale’dir. Kendisini affettirmek ve onu eve geri getirmekten başka da bir beklentisi yoktur.

No 309 42.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı