Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

No 309 33.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 1 Şubat

No 309 33.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 1 Şubat

Dizi Haberleri

No 309 33.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 1 Şubat

No 309 yeni bölümünde Lale, sözleşme nedeni ile Onur’la kavga ettiğini saklamaktadır. 1 Şubat’ta devam edecek olan yeni bölüm olan, No 309 33.Bölüm Fragmanı meraklıları tarafından sabırsızlıkla beklenmeye başlandı.

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi No 309 da bugün ekranlara gelen 32.bölüm olan yayınlanan son bölümde, Lale ona küsmesi nedeni ile Onur’un yokluğunu şehir dışında diyerek geçiştirmeye devam eder.

Onur ise, sözleşme gerçeğini açıklamak istese de o anlatamadan Lale öğrendiği için, gerçeği söylemediği nedeni ile kabahatinin farkındadır.

Kendini Lale’ye affettirmek için elinden geleni yapar, Kurtuluş’tan da bu konuda yardım alır.

Evi terk eden Filiz ve Şadi’yi eve döndürmek içinse uğraşlara devam edilir.

Onur ve Erol, kendilerini eşlerine affettirmek, ve onlarla barışmak için bu bölümde elinden geleni yaparlar. Peki başarılı olabilecekler mi?

No 309 33.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı