Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nilay Deniz, Foça’da evleniyor

Nilay Deniz, Foça'da evleniyor

Magazin

Nilay Deniz, Foça’da evleniyor

Oyunculuk kariyerine Behzat Ç. isimli dizide yardımcı oyuncu olarak başlayan genç ve güzel oyuncu Nilay Deniz, şimdilerde Seçkin Özdemir ile birlikte Star Tv ekranlarında yayınlanan Ateşböceği’nde başrol oynuyor.

İlk başrolünü Aşk Yeniden’de yapan Deniz, daha sonra ekran macerası kısa süren Dayan Yüreğim’de rol almıştı. Ateşböceği’nde canlandırdığı ‘Aslı’ karakteri ile büyük beğeni toplayan Nilay Deniz, bir süredir birlikte olduğu görüntü yönetmeni sevgilisi ile Dünya evine giriyor.

Son dönemlerin modası olan ‘plaj düğünü’ tercihinden yana olan çift, Foça’da bulunan Hanedan Beach’i tercih etti. Nişanlı olduğu Erçin Karabulut ile bu akşam plaj düğünü ile Dünya evine girecek.

Geçtiğimiz akşam kına gecesi yapan güzel oyuncu, düğün tarihlerini aylar öncesinde kararlaştırdığını belirtirken, Ateşböceği’nde birlikte rol aldığı kız arkadaşları da kına gecesinde Deniz’i yalnız bırakmadı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı