Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nihat Doğan ve Ömür Varol yine birbirine girdi

Nihat Doğan ve Ömür Varol yine birbirine girdi

Televizyon

Nihat Doğan ve Ömür Varol yine birbirine girdi

Beyaz Tv’de program yapan Ömür Varol ve Nihat Doğan yine birbirine girdi! İki ismin kanal’ın otopark’ında ki joplu kavgası olay oldu. Nihat Doğan, kendisine bakan Ömür Varol’a jop ile saldırarak, darp etti.

Daha önce birlikte program sunan, ancak Nisan ayında yumruk yumruğa girdikleri kavga sonrasında yolları ayrılan isimlerden Ömür Varol, tek başına bir program sunmaya başladı. Ömür Varol, geçtiğimiz gün Anayasa mahkemesi başkanının Cumhurbaşkanı önünde eğildiği fotoğraf karesini, fotoğraf hilesi olarak da ekranlara taşımıştı.

Kanal’ın otoparkında kendisine bakan Ömür Varol’a, ‘ne bakıyorsun lan’ diyerek çıkışan Nihat Doğan, daha sonra aracında tuttuğu jop’u alarak Ömür Varol’a saldırdı.

Otopark’ta yaşanan kavgayı çalışan kanal çalışanları iki ismi ayırmakta zorlandı. Çalışanlar Ömür Varol’a hakaretler ve tehditler yağdıran eski türkücüyü zar zor sakinleştirebildi. Daha sonra her iki isimde ayrı ayrı araçları ile kanal binasından ayrılırken, olayı duyan kanal sahibi Osman Gökçek’de kavgayı kimin başlattığını öğrenmek için kamera kayıtlarını incelemek istedi.

Nihat Doğan, her söylemi ile olay olmaya devam ediyor. Kanal’dan önüne gelene saldıran Nihat Doğan, birlikte çalıştıklarına da saldırmaktan çekinmiyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı