Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Nez’in konserinde kendinden geçen adam üstünü parçaladı

Nez'in konserinde kendinden geçen adam üstünü parçaladı

Magazin

Nez’in konserinde kendinden geçen adam üstünü parçaladı

Güzel şarkıcı Nez, dün akşam Bodrum’da bir gece kulübünde sahneye çıktı. Nez yaptığı danslarla kendisini dinleyenlerin gözlerini kamaştırırken, bir dinleyicisi ise olayı bir adım öteye taşıdı.

Güzel şarkıcı, Bodrum’da bir gece kulübünde sahne aldı. Dün akşam sahne aldığı mekanda söylediği şarkılardan ziyade, dansı ile kendisini dinleyenleri coşturdu.

Bir dinleyicisi ise Nez’in bu şovuna, diğer izleyicilerden daha farklı yaklaştı. Nez’in dansları ile coşkunun doruğuna çıkardığı adam, gömleğini parçaladı.

Bu anlarda üstünü parçalayan adamın görüntüleri, Nez’i kaydeden telefon kamerasına yansırken, diğer dinleyenler üstünü yırtan adamı uzun süre alkışladı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı