Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin taşınma nedeni belli oldu

Magazin

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin taşınma nedeni belli oldu

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu aylık 8000 TL’ye yeni villaya taşındı.

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çifti 2016 yılında evlenmelerinin hemen ardından evlerini değiştirmiş ve bir anda yapılan bu değişiklik sosyal medyada ”acaba daha büyük eve mi ihtiyaç duyuyorlar?” sorusunun sorulmasına neden olmuştu. Bugün ise bir mekandan çıkarken görüldüğü iddia edilen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin yeni dönemde taşındıkları evde çok daha fazla rahat ettikleri, eski refah günlerine tekrar kavuştukları ifade edildi. Çift yeni dönemde daha rahat ve geniş bir villada rahat bir nefes almış durumda.

Rutubet Varmış

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin eski evinde olan rutubet sorununun çok büyük sorun olduğu, bu sorunun çözülemeyecek olması ve kötü sağlık sorunlarına sebep olacağından dolayı çiftin Zekeriyaköy’de aylık kirası 8000 TL olan lüks villayı kiraladıkları, satın almak yerine kiralamayı tercih ettikleri belirtildi.

Şimdilerde yeni villalarının dekoru konusunda büyük ve yoğun çaba harcadığı iddia edilen Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu çiftinin yeni dönemde evlerinde daha fazla rahat etmeleri ile kalmayacak oldukları, yeni evleri ile yeni eşyaları da taşınma sırasında yenilemiş oldukları ifade ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı